• دعوت به همکاری شرکت های بازاریابی
  شرکت کارت اعتباری ایران کیش در راستای دستیابی به اهداف و استراتژی های بازاریابی پایانه های فروش متصل به حساب های بانکی ، از شرکت های فعال در زمینه بازاریابی در سراسر کشور، دعوت به همکاری می‌نماید.

 • اخبار ویژه و رویدادهای مهم شرکت کارت اعتباری ایران کیش
  همکار و دوست گرامی؛ در این صفحه جدیدترین اخبار، اطلاعیه ها، پیام های مدیر عامل و رویدادهای شرکت ایران کیش به اطلاع می رسد.

 • تازه‌ترین نتایج قرعه‌کشی جوایز جشنواره ایران کیش در باشگاه پذیرندگان
  طرح هفتسین یکی از جشنواره‌های ویژه شرکت کارت اعتباری ایران کیش بود که در پایان سال 92 به اجرا درآمد. در این جشنواره پذیرندگان محترم می‌توانستند در بازه زمانی 12بهمن‌ماه الی پایان اسفندماه 92 با کسب حداقل 2000 امتیاز در قرعه‌کشی این طرح شرکت نمایند.

 • عرضه شارژ کلیه اپراتورهای تلفن همراه
  عرضه شارژ کلیه اپراتورهای تلفن همراه در شبکه گسترده پایانه‌های فروش شرکت کارت اعتباری ایران کیش و شارژ مستقیم تلفن شما در وب سایت ما

 • 3000333 تنها شماره اختصاصي پيام كوتاه ايران‌كيش است
  پذيرنده گرامي

 • تاريخچه شركت كارت اعتباري ايران كيش
  شرکت کارت اعتباری ایران کیش در فروردین ماه سال1382 با ماموریت «صدور و ارايه خدمات کارت اعتباری» آغاز به فعالیت نمود و با مجوز شماره 1592 مورخ 82/01/23 در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت‌های صنعتی و معنوی منطقه آزاد کیش به ثبت رسید.

١٤:١٢ - سه شنبه ٤ آذر ١٣٩٣
دریافت کارمزد جهت بقا و بهبود خدمات پرداخت الکترونیک گریزناپذیر است
«صادق فرامرزی» مدیرعامل شرکت کارت اعتباری ایران کیش، با تقدیر از تلاش و پیگیری مسوولان بانک مرکزی برای سامان بخشی به وضعیت شرکت‌های ارایه‌دهنده خدمات پرداخت الکترونیک در کشور، اظهارداشت: «همان گونه که قائم مقام بانک مرکزی اخیرا تاکید کردند، کارمزد هزینه خدماتی است که ارایه می‌شود و دریافت آن جهت بقا و بهبود خدمات پرداخت الکترونیک گریزناپذیر است.»
١٤:٤١ - يکشنبه ٢ آذر ١٣٩٣
مروری بر چالش‌های جدید شرکت‌های PSP
در طول دهه اخیر،تجارت الکترونیک نرخ رشد حدود 20 درصد را تجربه کرده است بنابراین می‌توان گفت شرکت‌های PSPدر این مدت خوب عمل کرده‌اند. افزایش تقاضا بر موضع بازیگران اصلی این صنعت تاثیر گذاشته است و خدمات مورد انتظار از آن‌ها را تغییر داده است. از طرفی فشار مضاعفی از سوی پذیرندگان بر این شرکت‌ها برای افزایش خدمات و کاهش هزینه‌ها به وجود آمده است.
١٣:٠٧ - شنبه ١ آذر ١٣٩٣
نگرفتن كارمزد از كارتخوان ها يعني افت كيفيت در آينده
یک كارشناس بانكي گفت: «عدم دريافت كارمزد از دستگاه هاي كارتخوان، چندان به مصلحت نیست و باعث خواهد شد توسعه شبکه پایانه ­های فروش برای بانکها سودآور نباشد؛موضوعی که می تواند کاهش کیفیت این خدمات را در آینده در پی داشته باشد.»

امور سهام

نظرسنجی

ملاک شما برای انتخاب شماره #...* جهت خرید شارژ چیست؟

رند بودن شماره مذکور
خدمات متنوع
تبلیغات و برند
به خاطرسپاری آسان
توصیه دوستان

دعوت به همکاری

جهت همكاري با شركت كارت اعتباري ايران‌كيش (سهامي عام)، روي گزينه سامانه استخدام كليك نموده و فرم‌هاي مربوطه را تكميل نماييد.

ایران
کیش