• پذیرندگان محترم شرکت کارت اعتباری ایران کیش
  حسب ضوابط ابلاغی از سوی شبکه الکترونیک پرداخت کارتی (شاپرک) و تاکید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مطالعه و اطلاع از مفاد مندرج در ذیل این متن و تایید آن جهت ادامه بهره برداری از دستگاه کارتخوان نصب شده برای شما الزامی است.

 • جشنواره مشترک بانک تجارت و شرکت ایران کیش در میلاد نور آغاز شد
  جشنواره بزرگ تابستانی، پروژه مشترک بانک تجارت و شرکت کارت اعتباری ایران کیش، از روز شنبه 6 تیرماه در مجتمع تجاری میلاد نور آغاز شد.

 • تازه‌ترین نتایج قرعه‌کشی جوایز جشنواره ایران کیش در باشگاه پذیرندگان
  طرح هفتسین یکی از جشنواره‌های ویژه شرکت کارت اعتباری ایران کیش بود که در پایان سال 92 به اجرا درآمد. در این جشنواره پذیرندگان محترم می‌توانستند در بازه زمانی 12بهمن‌ماه الی پایان اسفندماه 92 با کسب حداقل 2000 امتیاز در قرعه‌کشی این طرح شرکت نمایند.

 • اینجا بپردازید و پنج سکه بهار آزادی جایزه بگیرید/ تمدید زمان جشنواره تا پایان شهریور ماه
  زمان شرکت در قرعه کشی و کسب امتیاز در جشنواره پرداخت قبوض شهری از طریق سامانه پرداخت قبوض شرکت ایران کیش تا پایان شهریور ماه تمدید شد.

 • قابل توجه هموطنان گرامی
  به تازگی برخی از افراد سودجو با هدف کلاهبرداری، اقدام به ارسال پیامک و یا تماس تلفنی با نام شرکت کارت اعتباری ایران کیش می‌نمایند

 • 3000333 تنها شماره اختصاصي پيام كوتاه ايران‌كيش است
  پذيرنده گرامي

 • اخبار ویژه و رویدادهای مهم شرکت کارت اعتباری ایران کیش
  همکار و دوست گرامی؛ در این صفحه جدیدترین اخبار، اطلاعیه ها، پیام های مدیر عامل و رویدادهای شرکت ایران کیش به اطلاع می رسد.

١٠:٢٤ - يکشنبه ١٩ مهر ١٣٩٤
EMV استانداردی برای پرداخت در اروپا و آمریکا
از ابتدای اکتبر یعنی از نهم مهر داشتن استانداردEMV برای پایانه‌های پرداخت آمریکا اجباری شده است و حالا هنگام خرید مردم این کشور علاوه بر کشیدن کارت روی کارت‌خوان پایانه‌های فروشگاهی باید کارت خود را وارد بخش مخصوص کارت‌خوان هم بگذارند. هفته گذشته شبکه‌های تلویزیونی ایالات‌متحده هم به‌صورت خبر فوری به مردم روش جدید را آموزش می‌دادند.
١١:٤٨ - شنبه ١٨ مهر ١٣٩٤
آمریکا در پی گسترش سریع کارت‌های پرداخت با تراشه الکترونیکی
در اروپا مدتهاست تکنولوژی استفاده از کارت‌های پرداخت با تراشه الکترونیکی حرف اول را می‌زند. اما در ایالات متحده آمریکا که همواره کارت‌های مغناطیسی در پرداخت‌ها کارایی دارند استفاده از کارتها با تراشه الکترونیکی به تدریج در حال گسترش بوده و جایگزین کارت‌های مغناطیسی می‌شود.
١١:٢٩ - چهارشنبه ١٥ مهر ١٣٩٤
چه کنیم صنعت پرداخت به سرنوشت صنعت خودرو دچار نشود؟
یکی از مهم‌ترین اخبار صنعت پرداخت در هفته‌ای که گذشت ضوابط جدید و محدودیت‌های تراکنش‌های انجام شده بر روی موبایل و از طریقUSSD بود.

امور سهام

نظرسنجی

از کدام یک از ابزارهای بانکداری الکترونیک بیشتر استفاده می کنید

دستگاه خودپرداز
پایانه فروش
USSD
موبایل بانک

دعوت به همکاری

جهت همكاري با شركت كارت اعتباري ايران‌كيش (سهامي عام)، روي گزينه سامانه استخدام كليك نموده و فرم‌هاي مربوطه را تكميل نماييد.

ایران
کیش