• دعوت به همکاری شرکت های بازاریابی
  شرکت کارت اعتباری ایران کیش در راستای دستیابی به اهداف و استراتژی های بازاریابی پایانه های فروش متصل به حساب های بانکی ، از شرکت های فعال در زمینه بازاریابی در سراسر کشور، دعوت به همکاری می‌نماید.

 • اخبار ویژه و رویدادهای مهم شرکت کارت اعتباری ایران کیش
  همکار و دوست گرامی؛ در این صفحه جدیدترین اخبار، اطلاعیه ها، پیام های مدیر عامل و رویدادهای شرکت ایران کیش به اطلاع می رسد.

 • تازه‌ترین نتایج قرعه‌کشی جوایز جشنواره ایران کیش در باشگاه پذیرندگان
  طرح هفتسین یکی از جشنواره‌های ویژه شرکت کارت اعتباری ایران کیش بود که در پایان سال 92 به اجرا درآمد. در این جشنواره پذیرندگان محترم می‌توانستند در بازه زمانی 12بهمن‌ماه الی پایان اسفندماه 92 با کسب حداقل 2000 امتیاز در قرعه‌کشی این طرح شرکت نمایند.

 • عرضه شارژ کلیه اپراتورهای تلفن همراه
  عرضه شارژ کلیه اپراتورهای تلفن همراه در شبکه گسترده پایانه‌های فروش شرکت کارت اعتباری ایران کیش و شارژ مستقیم تلفن شما در وب سایت ما

 • 3000333 تنها شماره اختصاصي پيام كوتاه ايران‌كيش است
  پذيرنده گرامي

 • تاريخچه شركت كارت اعتباري ايران كيش
  شرکت کارت اعتباری ایران کیش در فروردین ماه سال1382 با ماموریت «صدور و ارايه خدمات کارت اعتباری» آغاز به فعالیت نمود و با مجوز شماره 1592 مورخ 82/01/23 در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت‌های صنعتی و معنوی منطقه آزاد کیش به ثبت رسید.

١٤:١٧ - سه شنبه ٧ بهمن ١٣٩٣
درآمدPSP ها طی یک سال گذشته چگونه بود؟/ دخل و خرج شرکت های خدمات پرداخت
مدتی پیش که دعوای دریافت کارمزد بین اصناف و بانک مرکزی بالا گرفت بانک مرکزی اعلام کرد، بخش اعظم هزینه ها از آغاز به کار این صنعت برای فرهنگ سازی و آموزش به عهده بانک مرکزی بوده و بخش کمی را نیز بانک های طرف قرارداد شرکت هایPSP پرداخت می‌کنند.
١٥:٠١ - دوشنبه ٦ بهمن ١٣٩٣
12میلیارد تراکنش‌ بانکی تا پایان امسال/ پرداخت سیار اولویت بانک مرکزی است
دبیر کل بانک مرکزی ضمن تشریح نقشه راه بانک مرکزی در سال 1402 اعلام کرد که تراکنش های بانکی تا پایان سال جاری حدود 12 میلیارد خواهد بود.
١٠:٠٥ - يکشنبه ٥ بهمن ١٣٩٣
عرضه پول خرد الکترونیک در ایران
یک شرکت ایرانی،طرح پول خرد الکترونیک در کشور را برای اولین بار به ثبت رساند و راه‌اندازی کرد.

امور سهام

نظرسنجی

از کدام یک از ابزارهای بانکداری الکترونیک بیشتر استفاده می کنید

دستگاه خودپرداز
پایانه فروش
USSD
موبایل بانک

دعوت به همکاری

جهت همكاري با شركت كارت اعتباري ايران‌كيش (سهامي عام)، روي گزينه سامانه استخدام كليك نموده و فرم‌هاي مربوطه را تكميل نماييد.

ایران
کیش